Друк

Митрополит Епіфаній очолив святкування храмового свята в селі Липовий Скиток

25 червня 2015 р., на запрошення настоятеля храму ієрея Сергія Стоянова, святкове богослужіння очолив Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Друк

Архієрейське богослужіння у неділю 3-тю після Пʼятидесятниці

21 червня 2015 р., у неділю 3-тю після Пʼятидесятниці, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря.

Друк

Храмове свято Всіхсвятської парафії села Проліски

7 червня 2015 р., в неділю всіх святих, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята у с. Проліски Бориспільського району в співслужінні духовенства єпархії.

Друк

Свято-Троїцька громада Яготина відсвяткувала храмове свято

1 червня 2015 р., на другий день після П'ятидесятниці, в День Святого Духа митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята в Троїцькій парафії міста Яготина у співслужінні духовенства єпархії.

Друк

Архієрейське богослужіння у День святої Тройці

31 травня 2015 р., у день свята П'ятдесятниці, День Святої Тройці, сходження Святого Духа на апостолів митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння у соборі Юрія Переможця Свято-Михайлівського Видубицького монастиря у співслужінні всечесної братії.