Друк

Черговий випуск Київської православної богословської академії

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України очолив подячний молебень в академічному храмі апостола і євангелиста Іоана Богослова з нагоди чергового випуску у Київській православній богословській академії.

Друк

Підписано угоду про співпрацю між КПБА та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького

12 червня 2015 року відбулося підписання договору про співпрацю між Київською православною богословською академією та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

Друк

Підсумкове засідання Вченої ради КПБА

12 червня 2015 р. відбулася підсумкова Вчена рада Київської православної богословської академії за 2014 / 2015 навчальний рік. Засідання очолив ректор КПБА, патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Друк

Відбулися захисти магістерських робіт

8 – 9 червня 2015 року в Київській православній богословській академії відбулися засідання державної екзаменаційної комісії для проведення державної атестації випускників 2014 / 2015 навчального року за другим магістерським рівнем вищої освіти за спеціальністю 8.02030103 – «Богослів'я».

Друк

Свято П'ятидесятниці

30-31 травня, з нагоди свята Тройці, в академічному храмі Київської православної богословської академії було відслужено всенічне бдіння, літургію та вечірню з читанням колінопреклонних молитов.

Друк

КПБА пройшла процедуру ліцензування

28 травня 2015 року відбулася довгоочікувана, знакова й історична для Українського Православ’я подія – на засіданні Акредитаційної комісії України прийнято рішення про надання Київській православній богословській академії ліцензії на діяльність із підготовки фахівців за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти за спеціальністю 041 Богослів’я.