Друк

Митрополит Епіфаній очолив святкування храмового свята в селі Липовий Скиток

25 червня 2015 р., на запрошення настоятеля храму ієрея Сергія Стоянова, святкове богослужіння очолив Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Друк

Архієрейське богослужіння у неділю 3-тю після Пʼятидесятниці

21 червня 2015 р., у неділю 3-тю після Пʼятидесятниці, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря.

Друк

Черговий випуск Київської православної богословської академії

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України очолив подячний молебень в академічному храмі апостола і євангелиста Іоана Богослова з нагоди чергового випуску у Київській православній богословській академії.

Друк

Підписано угоду про співпрацю між КПБА та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького

12 червня 2015 року відбулося підписання договору про співпрацю між Київською православною богословською академією та Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

Друк

Храмове свято Всіхсвятської парафії села Проліски

7 червня 2015 р., в неділю всіх святих, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята у с. Проліски Бориспільського району в співслужінні духовенства єпархії.

Друк

Підсумкове засідання Вченої ради КПБА

12 червня 2015 р. відбулася підсумкова Вчена рада Київської православної богословської академії за 2014 / 2015 навчальний рік. Засідання очолив ректор КПБА, патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Друк

Відбулися захисти магістерських робіт

8 – 9 червня 2015 року в Київській православній богословській академії відбулися засідання державної екзаменаційної комісії для проведення державної атестації випускників 2014 / 2015 навчального року за другим магістерським рівнем вищої освіти за спеціальністю 8.02030103 – «Богослів'я».

Друк

Свято-Троїцька громада Яготина відсвяткувала храмове свято

1 червня 2015 р., на другий день після П'ятидесятниці, в День Святого Духа митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята в Троїцькій парафії міста Яготина у співслужінні духовенства єпархії.